English Deutsch

PK V NOVÉM POŘADU V ČESKÉM ROZHLASU!

30. 09. 2017, 16:18 - V neděli 1.října bude odvysílán na všech frekvencích Českého Rozhlasu Region - tedy po celém území republiky - historicky první díl nového pořadu s názvem FOLKPARÁDA! Bude vysílána pravidelně každou neděli od 20:00 - 21:00 a jejími průvodci budou zpěváci Petr Kocman, Petr Bende, Denisa Marková a také hudební redaktor Petr Vacek. O jakou hitparádu se jedná, jaké písničky uslyšíte a na jaké hosty se můžete těšit, se dozvíte právě již tuto neděli! Tak nezapomeňte poslouchat... :-)

KONCERT PK 23.ZÁŘÍ NA JIHU MORAVY V KUŘIMI!

13. 09. 2017, 11:35 - Opět po roce, tentokrát 23.září, zavítá Petr Kocman se svojí doprovodnou kapelou do jihomoravské Kuřimi, kde odehraje od 20:00 koncert v restauraci "U Bizona". Těšit se můžete nejen na Petrovy nejznámější písně, ale i na speciální sérii světoznámých hitů od Petrových oblíbených interpretů, jako např. Rolling Stones, Beatles, ZZ Top, Chuck Berry a dalších. Informace o vstupenkách v restauraci U Bizona - Jungmannova 1069, nebo na tel.č. 775 232 458 u paní Kraušnerové.

ANGLICKÁ VERZE NOVÉ PÍSNĚ A KLIPU PK JE PRÁVĚ NA YOUTUBE!!!

02. 02. 2017, 12:01 - Na YouTube je ke shlédnutí anglická verze písničky PK "Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell)", která se jmenuje "Blue". Písničku Petr složil, zaranžoval a nahrál v americkém Los Angeles, Las Vegas a San Diegu a přizval do ní amerického rappera Bone Dixona! Americká verze klipu je podobná, jako česká, ale jedná se o jiný střih!

SPECIÁLNÍ KONCERT PK V PRAZE V DIVADLE GONG 28.BŘEZNA 2017!!!

13. 01. 2017, 10:47 -

Jako každý rok, i letos si v divadle Gong Petr Kocman pro své fanoušky přichystal speciální koncert s videoprojekcí, světelnými efekty, novými i staršími písničkami,, které za se za léta staly hity,, nový videoklip k písni "Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell)", kterou natáčel v USA s americkým rapperem Bone Dixonem, ale především zajímavé hosty!

Tentokrát na jevišti přivítá poprvé od doby, kdy hrávali společně, svého tatínka zpěváka a kytaristu Zdeňka Kocmana, skvělou country zpěvačku Denisu Markovou, kterou fanoušci znají díky jejím hitům jako např. Zamilovaná, Mám já to štěstí a mnohé jiné,, nebo z prvního country muzikálu v Čechách "Benzín & Mejkap", kde se setkávali při společném zpívání i s Petrem Kocmanem. na tomto koncertě vystoupí exkluzivně po delší odmlce! A jako speciální host vystoupí Štěpán Kojan - frontman legendární rockové kapely KEKS a určitě zazní i jejich největší hit "Víš" a další..

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

Pokladna divadla Gong - Sokolovská 191, Praha 9 / pokladna@divadlogong.cz

TICKETPORTAL  - www.ticketportal.cz


PK MÁ NOVÝ VIDEOKLIP Z LAS VEGAS!!!

15. 12. 2016, 15:32 -

V loňském roce PK natáčel ve studiu v Las Vegas, Los Angeles a San Diegu svoji novou písničku "Nostalgie dnů vánočních (Gambler Hell)", kterou složil společně s textařkou Hankou Sorrosovou. Do písně si přizval skvělého amerického rappera Bone Dixona a jako úplně první tak v historii české hudby představil a uvedl na scénu - jako zpěvák, aranžér a producent - styl Country-Rap! K zajímavostem patří také to, že basu nahrával jeden z renomovaných hollywoodských hudebníku a producentů, který spolupracoval např. se Stingem, Eagles, nebo Eltonem Johnem. Klip se natáčel v již zmiňovaných městech, ale především v Las Vegas a také nevadské poušti. Skladba vznikla i v anglické verzi s názvem "Blue" a videoklip k ní bude brzy ke shlédnutí. Klip můžete vidět ZDE.


SPECIÁLNÍ KONCERT PK 11.SRPNA 2016 NA LODI !

22. 04. 2016, 11:37 - Stejně jako v loňském roce, tak i letos PK přichystal pro své fanoušky speciální akustický koncert na výletní lodi "Král Jiří"! Tentokrát si budete moci poslechnout Petrovy nejznámější písně, které znáte v úpravách, tak jak je hraje se svoji doprovodnou kapelou, v akustické, komornější podobě, pouze za doprovodu kytary a piana. Tříhodinová, příjemná plavba startuje v Poděbradech, pluje se do Kolína a zase zpět. Vzhledem k vyjímečnosti akce, je počet vstupenek omezen! Více informací o plavbě a vstupenkách na www.countryradio.cz

PK SLAVÍ V DUBNU 40. NAROZENINY KONCERTEM V DIVADLE GONG S HOSTY!

26. 01. 2016, 06:49 - Ve čtvrtek 14.dubna oslaví své 40. narozeniny koncertem se svojí doprovodnou kapelou v pražském divadle Gong. Začátek je v 19:30 a jako již tradičně, i tentokrát si PK pozval do koncertního programu speciálního hosta, kterým bude skvělý britský zpěvák, kytarista a skladatel Jamie Marshall, který vystoupí ve svém bloku písní s kapelou Amplified Acoustic Band! Jamie společně s Petrem zazpívají v absolutní premiéře svůj nový duet "Honky Tonk Saturday Night". Diváci se mohou těšit na průřez Petrovým repertoárem od nejstarších až po nejnovější písně, které znají z rozhlasu, nebo videoklipů a to vše se světelnými efekty a videoprojekcí. Na koncertě zazní také Petrova nejnovější písnička, kterou složil  a loni na podzim nahrál v Los Angeles a San Diegu jako duet s americkým raperem Bone Dixonem!

NOVÁ PÍSNIČKA PK V PREMIÉŘE 24.12.2015 V RÁDIU!

22. 12. 2015, 07:24 - V říjnu PK natáčel při své návštěvě USA v Los Angeles, San Diegu a Las Vegas úplně novou písničku, kterou před časem složil. Slíbil, že ji do Vánoc uslyšíte - slib plní!  Právě z Los Angeles dorazila první verze mixu tzv. "first take"! Budete-li chtít, tak je pro vás na Štědrý den připraven dáreček a po 11:00 dopoledne, si ji budete moci v absolutní premiéře poslechnout na Country rádiu i s povídáním. Jedná se opravdu o úplně první verzi, na které se bude ještě pracovat, navíc píseň vznikla v české i anglické verzi. Kterou z nich uslyšíte na Štědrý den, se nechte překvapit... V 50 leté historii české country je to něco naprosto nového, protože do společného duetu  si PK přizval kamaráda, skvělého amerického rappera Bone Dixona - takže je to první český country-rap! Ať se vám líbí a těšit se můžete na finální verze...

KONCERT PK a VoKoBere 22.prosince v Praze!

03. 12. 2015, 10:16 - Pak-li, že máte rádi písničky PK v jiných úpravách než tak, jak je znáte z jeho CD, nebo koncertů a máte rádi třeba písničky Eagles, Beatles, Marsyas a další, jste zváni na speciální Vánoční koncert tria VoKoBere - Jiří VOndráček - Petr KOcman - Tomáš BERka - který se uskuteční 22.prosince od 20:00 v legendárním klubu Joe, který se nachází v pasáži obchodního domu Kotva na Praze 1 (u metra, tramvají a jiných vymožeností moderní doby). Bude i tombola, ale hlavně spousta písniček ;-) Více informací na www.vokobere.cz, nebo na VoKoBere Facebooku. Těšíme se na vás!

PK OSLAVÍ V LUCERNĚ 50LET ČESKÉ COUNTRY!

02. 11. 2015, 12:10 - Ve čtvrtek 12.listopadu vystoupí PK ve velkém sále pražské Lucerny společně s Pavlem Zedníčkem, Petrem Novotným a Míšou Tučnou jako speciální host velikého koncertu k výročí 50let české country. Kapela Greenhorns s Honzou Vyčítalem (jejichž členem byl PK 11let) oslaví 50let,  Taxmeni 45let, Fešáci 40let (od chvíle kdy se změnili z Bluegrass Hoppers na Fešáky) a Tučňáci oslaví 30let. Vzpomínat se bude na Michala Tučného, ale Petr zavzpomíná také na Pavla Brümera, který nás nedávno opustil.
Další aktuality: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... 21